- Сенник с поликарбонатен анти-UV лист тип пчелна пита (клетъчен) в цвят сив и дебелина 6 мм.
- Рамене/рамка, подсилена с полипропилен в тъмно сиво с размери 100x120 см, ще ви осигури защита от неблагоприятни атмосферни условия.
- Конструкцията е изработена от пластмаса и сглобяването е лесно - отнема само няколко минути.
НАВЕС ПОЛИКАРБОНАТ 100X120CM ARTPLAST PE100120F
Код: 146019
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : НАВЕС
- ДЪЛЖИНА : 100.00 см
- ШИРИНА : 120.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИКАРБОНАТ
Доставка:
| Марка | ARTPLAST |
| МОДЕЛ | PE100120F |
| ТИП СЕННИК | НАВЕС |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| ШИРИНА | 120.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ТЕГЛО | 5.730 kg |
| EAN | 8010693124787 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














