СЕЙФ MAUER 154.008
Код: 468416


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 310.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 170.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 250.00 мм
Доставка:
Цена: 75.66 €60.52 € / 118.37 лв.
Спести: 20 %
| Марка | MAUER |
| МОДЕЛ | 154.008 |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 4.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 270.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 130.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 232.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | КОНСТРУКЦИОННА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | АНТИКОРОЗИОННО |
| ЦВЯТ | СИВ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 6.000 kg |
| EAN | 3800027620369 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










