СЕЙФ BURG WACHTER PointSafe PW 2 S
Код: 471902
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 340.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 220.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 140.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.25 €
/
8.31лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.24€
/
10х21.98лв.
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | PointSafe PW 2 S |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 340.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 220.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 140.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 298.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 177.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 85.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 4003482248607 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











