СЕЙФ BURG WACHTER P2 EFS
Код: 122190
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 350.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 255.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 300.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | P2 EFS |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 255.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 300.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 343.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 241.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 14.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 АВАРИЙНИ КЛЮЧА |
| EAN | 4003482353905 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











