СЕЙФ BURG WACHTER H 240 K
Код: 122182






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 435.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 528.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 382.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от13.90 €
/
27.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х36.80€
/
10х71.97лв.
Цена: 460.00 €368.00 € / 719.75 лв.
Спести: 20 %
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | H 240 K |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 435.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 528.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 382.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 440.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 292.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 51.506 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411209 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














