СЕЙФ BURG WACHTER Favor S3 K
Код: 458836
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 310.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 200.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
Доставка:
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | Favor S3 K |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 308.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 198.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 166.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 5.000 kg |
| EAN | 4003482357705 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











