СЕЙФ BURG WACHTER FAVOR S5 E
Код: 471904
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 350.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 250.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 250.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.48 €
/
6.81лв.
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | FAVOR S5 E |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 348.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 206.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| АВАРИЕН КОД | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 4003482358009 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











