МЕХАНИЧЕН СЕЙФ VALBERG SB 800 KL
Код: 117925
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 445.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 800.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ | SB 800 KL |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 30.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 445.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 800.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 365.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 720.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 296.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 55.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЕРТИФИКАТ ЗА ВЗЛОМ S2 EN14460 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












