МЕХАНИЧЕН СЕЙФ NEXTOOL MCH-20
Код: 120402
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 310.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 200.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
Доставка:
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | MCH-20 |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 3.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 308.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 196.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 198.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСВАНЕ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.800 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234200750 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











