МЕХАНИЧЕН СЕЙФ NEXTOOL MCH-17
Код: 120401
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 230.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 170.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 170.00 мм
Доставка:
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | MCH-17 |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 3.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 230.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 170.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 224.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 164.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 164.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСВАНЕ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234200743 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











