ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG SB 450 EL
Код: 117922
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 445.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 450.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ | SB 450 EL |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 30.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 445.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 450.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 365.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 370.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 296.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 35.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЕРТИФИКАТ ЗА ВЗЛОМ S2 EN14457 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













