ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG FRS 51 EL
Код: 117952
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 445.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 510.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 425.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ | FRS 51 EL |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 95.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 445.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 510.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 425.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 341.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 402.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 296.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Да |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 54.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОГНЕУПОРНОСТ ECB.S LFS EN15659 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












