ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG FRS 30 EL
Код: 117940
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 430.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 296.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 365.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ | FRS 30 EL |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 95.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 430.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 296.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 365.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 326.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 188.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 236.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Да |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 31.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОГНЕУПОРНОСТ ECB.S LFS EN15659 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












