ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ NEXTOOL HS-N25
Код: 497792
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 350.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 250.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 250.00 мм
Доставка:
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | HS-N25 |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 3.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 348.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 246.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПРОХОВО БОЯДИСВАНЕ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 7.000 kg |
| EAN | 3800234202310 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











