ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ AIKO T-280 ЕL
Код: 139533
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 280.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 350.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 300.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | AIKO |
| МОДЕЛ | T-280 ЕL |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 2.80 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 280.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 300.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 278.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 348.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 267.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО ПОЛИМЕРНО ПОКРИТИЕ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | АВАРИЕН КЛЮЧ |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












