ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ AIKO SH-20 EL
Код: 139536
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 200.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 430.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 420.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | AIKO |
| МОДЕЛ | SH-20 EL |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 2.80 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 430.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 420.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 196.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 426.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 347.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО ПОЛИМЕРНО ПОКРИТИЕ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | АВАРИЕН КЛЮЧ |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












