АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ САБЛЕН ТРИОН DAEWOO DALRCBL20-290
Код: 245616
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 29 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.14 €
/
6.14лв.
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DALRCBL20-290 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | U-FORCE |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 29 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 3000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.700 kg |
| КУФАР | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034471988 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















