РОЛКА ЗА ВАЛЯК МИКРОФИБЪР 25 CM/9 MM NESPOLI
Код: 499763
В наличност
Доставка:
| Марка | NESPOLI |
| РАЗМЕР СМ | 25.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 9.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | МИКРОФИБЪР |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 50.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОДХОДЯЩ ЗА ГЛАДКИ ПОВЪРХНОСТИ |
| EAN | 8412780053589 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












