РОЛКА ЗА БОЯДЖИЙСКИ ВАЛЯК EPOXY LINE 23 СМ/Ф42 ММ/12 ММ ANTARES
Код: 149043
В наличност
Доставка:
| Марка | ANTARES |
| РАЗМЕР СМ | 23.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЕПОKСИДНИ И ПОЛИУРЕТАНОВИ Б |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 12.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | NYLON (POLYAMIDE) |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 42.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ГЛАДКИ ПОВЪРХНОСТИ |
| EAN | 3800047350901 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











