РОЛКА ФЛОК PREMIUM 16 CM/35 MM Ф6 ДВУСТРАННО ЗАОБЛЕНА ANTARES
Код: 223391
В наличност
Доставка:
| Марка | ANTARES |
| РАЗМЕР СМ | 16.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | високогланцови бои,лакове |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 1.20 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | ПОЛИАМИД |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 35.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ПОСТИГАНЕ НА ГЛАНЦОВ ЕФЕКТ |
| EAN | 3800047316327 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











