УНИВЕРСАЛЕН UK АДАПТЕР С ДЕТСК AC 230 V / 50 -60 HZ, MAX. 10 TIMEX PF01GB
Код: 476558
В наличност
Кратко описание
- ВИД : Адаптер
Доставка:
| Марка | TIMEX |
| МОДЕЛ | PF01GB |
| ВИД | Адаптер |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ТЕГЛО | 0.040 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5906881219874 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












