РАЗКЛОНИТЕЛ С ТРИ ГНЕЗДА БЕЗ КАБЕЛ KONEKTO 3 ГНЕЗДА ДЕТ.ЗАЩ.БЕЗ КАБЕЛ
Код: 872100
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3 Х 1.5ММ2
Доставка:
| Марка | KONEKTO |
| МОДЕЛ | 3 ГНЕЗДА ДЕТ.ЗАЩ.БЕЗ КАБЕЛ |
| ТИП | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3 Х 1.5ММ2 |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | H05VV-F |
| ЦВЯТ | БЯЛО |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| КЛЮЧ | Не |
| EAN | 3800755410003 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












