РАЗКЛОНИТЕЛ С ДВЕ+ДВЕ ГНЕЗДА С КАБЕЛ KONEKTO 2+2 ГНЕЗДА КЛЮЧ 1.5М ДЕТ.ЗАЩ
Код: 872113
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3 Х 1.5ММ2
- ДЪЛЖИНА : 1.50 м
Доставка:
| Марка | KONEKTO |
| МОДЕЛ | 2+2 ГНЕЗДА КЛЮЧ 1.5М ДЕТ.ЗАЩ |
| ТИП | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3 Х 1.5ММ2 |
| ДЪЛЖИНА | 1.50 м |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | H05VV-F |
| ЦВЯТ | БЯЛО |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| ЗАЩИТИ | ДЗ |
| КЛЮЧ | Да |
| EAN | 3800755410362 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












