РАЗКЛОНИТЕЛ DESIGNNEST PC 1402GY 4 ГН. 2XUSB
Код: 871518
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ТИП : С КАБЕЛ И 2XUSB
- ВИД : Разклонител
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3Х1.5 MM2
- ДЪЛЖИНА : 1.50 м
| Марка | DESIGNNEST |
| МОДЕЛ | PC 1402GY 4 ГН. 2XUSB |
| ТИП | С КАБЕЛ И 2XUSB |
| ВИД | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3Х1.5 MM2 |
| ДЪЛЖИНА | 1.50 м |
| ТЕГЛО | 0.415 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 X USB |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 4 |
| ЗАЩИТИ | Да |
| КЛЮЧ | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8718444082194 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












