РАЗКЛОНИТЕЛ DESIGNNEST PC 1300GN 5 ГН.
Код: 871534
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ТИП : С КАБЕЛ
- ВИД : Разклонител
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3Х1.5 MM2
- ДЪЛЖИНА : 1.50 м
| Марка | DESIGNNEST |
| МОДЕЛ | PC 1300GN 5 ГН. |
| ТИП | С КАБЕЛ |
| ВИД | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3Х1.5 MM2 |
| ДЪЛЖИНА | 1.50 м |
| ТЕГЛО | 0.408 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 5 |
| ЗАЩИТИ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8718444086956 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












