АДАПТОР С ТРИ ГНЕЗДА БЕЗ КАБЕЛ SYNCHRO ZD01/03
Код: 437281
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
- ВИД : Адаптер
Доставка:
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | ZD01/03 |
| ТИП | ШУКО |
| ВИД | Адаптер |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | БЯЛО |
| ТЕГЛО | 0.110 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800132500747 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













