АДАПТЕР С КАБЕЛ H05RR-F 3GX1 ОТ ШУКО КЪМ CEE 2P+T 16A 1.5M COMMEL
Код: 147074
В наличност
Кратко описание
- ТИП : С КАБЕЛ
- ВИД : Адаптер
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3X1.5
- ДЪЛЖИНА : 1.50 м
Доставка:
| Марка | COMMEL |
| ТИП | С КАБЕЛ |
| ВИД | Адаптер |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3X1.5 |
| ДЪЛЖИНА | 1.50 м |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | HO7RN-F |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.5 м |
| КЛЮЧ | Не |
| EAN | 3858890448283 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












