АДАПТЕР ПРАВ 3 ГНЕЗДА БЯЛ MAKEL
Код: 483405
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШУКО
- ВИД : Адаптер
- БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ : 3 X 1.5 MM2
Доставка:
| Марка | MAKEL |
| ТИП | ШУКО |
| ВИД | Адаптер |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ | 3 X 1.5 MM2 |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ЦВЯТ | БЯЛО |
| ТЕГЛО | 0.158 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА | три |
| EAN | 8694407700667 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











