СТОМАНЕН РАДИАТОР H500 X W400 BORPAN ТИП 22
Код: 497287


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИД : СТОМАНЕНИ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 726.00 W
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 104.00 мм
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 500.00 мм
Доставка:
Цена: 40.90 €28.63 € / 56.00 лв.
Спести: 30 %
| Марка | BORPAN |
| МОДЕЛ | ТИП 22 |
| ВИД | СТОМАНЕНИ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 726.00 W |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 104.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 500.00 мм |
| ТЕГЛО | 11060 г |
| EAN | 868202269008 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















