АЛУМИНИЕВ ГЛИДЕР H500 RADIATORI 2000 HELYOS
Код: 243995



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИД : АЛУМИНИЕВИ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 167.00 W
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 95.00 мм
- ШИРИНА : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 581.00 мм
- МЕЖДУОСОВО РАЗСТОЯНИЕ : 500.00 мм
Доставка:
Цена: 13.29 €10.63 € / 20.79 лв.
Спести: 20 %
| Марка | RADIATORI 2000 |
| МОДЕЛ | HELYOS |
| ВИД | АЛУМИНИЕВИ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 167.00 W |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 95.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 581.00 мм |
| МЕЖДУОСОВО РАЗСТОЯНИЕ | 500.00 мм |
| ТЕГЛО | 1.500 kg |
| EAN | 8058180530208 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















