РЪЧНА РАМЕННА ПРЪСКАЧКА 5 ЛИТРА MATABI POLITA 7
Код: 446544
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ : 5.00 L
- МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА : 0.58 см
- МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА : 1.30 см
Доставка:
| Марка | MATABI |
| МОДЕЛ | POLITA 7 |
| ТИП ПРЪСКАЧКА | РАМЕННА |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ | 5.00 L |
| МАКС НАЛЯГАНЕ ЗА ХЕРБИЦИДИ | 2.00 bar |
| МАКС НАЛЯГАНЕ ЗА ИНСЕКТИЦИДИ | 3.00 bar |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА | 0.58 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА | 1.30 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 8414685100887 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















