ФРЕЗА ЗА КАНАЛИ RAIDER PRO RDP-WCH02
Код: 135090





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1700 W
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 150 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 40 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.18 €
/
6.22лв.
Цена: 112.40 €84.30 € / 164.88 лв.
Спести: 25 %
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-WCH02 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1700 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 150 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 4000 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 22.2 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 40 мм |
| ЛАЗЕРНА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 6.750 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972022614 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























