АКУМУЛАТОРЕН РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР RYOBI R18CS-0
Код: 241663






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 165 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 52 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.09 €
/
6.04лв.
Цена: 102.20 €81.76 € / 159.91 лв.
Спести: 20 %
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ | R18CS-0 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 165 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-4700 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 10.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 52 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА | 36 мм |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | RYOBI ONE + |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4892210117304 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























