LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 50W 4500LM IP65 ЧЕРЕН OPTONICA
Код: 239979
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 50.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 4500 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 4500 LM |
| ДЪЛЖИНА | 19.30 см |
| ШИРИНА | 20.40 см |
| ВИСОЧИНА | 3.20 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3801057158587 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











