LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 30W 6400K IP65 HOROZ PUMA
Код: 486109
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PUMA
- МОЩНОСТ W : 30.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1500 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | PUMA |
| МОЩНОСТ W | 30.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1500 LM |
| ДЪЛЖИНА | 18.20 см |
| ШИРИНА | 5.60 см |
| ВИСОЧИНА | 21.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| EAN | 8680985561486 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












