LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 20W 6400K 1600LM IP44 VIVALUX NYX
Код: 114430
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : NYX
- МОЩНОСТ W : 20.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1600 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | NYX |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1600 LM |
| ДЪЛЖИНА | 14.00 см |
| ШИРИНА | 2.50 см |
| ВИСОЧИНА | 19.40 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| EAN | 3800228025758 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












