LED ПРОЖЕКТОР СЪС СЕНЗОР 20W 1800LM IP65 ЧЕРЕН OPTONICA
Код: 239977
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 20.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1800 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1800 LM |
| ДЪЛЖИНА | 12.35 см |
| ШИРИНА | 14.90 см |
| ВИСОЧИНА | 2.75 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3801057158525 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











