LED ПРОЖЕКТОР 50W 6400K IP65 VIVALUX RICH
Код: 238676
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : RICH
- МОЩНОСТ W : 50.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 4500 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | RICH |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 4500 LM |
| ДЪЛЖИНА | 18.70 см |
| ШИРИНА | 2.80 см |
| ВИСОЧИНА | 14.70 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| EAN | 3800234850092 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












