LED ПРОЖЕКТОР 150W 6500К 13150LM IP65 ЧЕРЕН D-IL
Код: 242877


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 150.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 13150 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 150.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 13150 LM |
| ДЪЛЖИНА | 32.00 см |
| ШИРИНА | 28.20 см |
| ВИСОЧИНА | 3.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| EAN | 3800232868143 |

Български 










