LED ПРОЖЕКТОР 10W 6400K IP44 VIVALUX SHIFT
Код: 238677
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SHIFT
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 900 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | SHIFT |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 900 LM |
| ДЪЛЖИНА | 9.00 см |
| ШИРИНА | 4.80 см |
| ВИСОЧИНА | 13.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| EAN | 3800234850108 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












