LED ПРОЖЕКТОР 100W 6500К 8700LM IP65 ЧЕРЕН D-IL
Код: 242876


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 100.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 8700 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 100.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 8700 LM |
| ДЪЛЖИНА | 25.30 см |
| ШИРИНА | 22.50 см |
| ВИСОЧИНА | 2.90 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| EAN | 3800232868136 |

Български 










