ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР CLAGE CEX9 NEW
Код: 141468


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИД : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- ВИСОЧИНА : 29.40 см
- ШИРИНА : 17.70 см
- ДЪЛБОЧИНА : 10.40 см
- ГАРАНЦИЯ : 24 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от9.26 €
/
18.11лв.
Лихва, такси и ГПР

10х24.52€
/
10х47.96лв.
Цена: 306.50 €245.20 € / 479.57 лв.
Спести: 20 %
| Марка | CLAGE |
| МОДЕЛ | CEX9 NEW |
| ВИД | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА | 29.40 см |
| ШИРИНА | 17.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 10.40 см |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 8.8 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4010436264392 |

Български 













