ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР BOSCH TR8501i 15/18/21 DESOAB
Код: 652378







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИД : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- ВИСОЧИНА : 48.40 см
- ШИРИНА : 23.60 см
- ДЪЛБОЧИНА : 10.60 см
- ГАРАНЦИЯ : 24 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от13.90 €
/
27.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х36.79€
/
10х71.95лв.
Цена: 490.50 €367.87 € / 719.49 лв.
Спести: 25 %
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | TR8501i 15/18/21 DESOAB |
| ВИД | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА | 48.40 см |
| ШИРИНА | 23.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 10.60 см |
| ТИП | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | ТРИФАЗНО |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 21.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321796952 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















