ТРЪБЕН ПРОФИЛ КВАДРАТ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 25X25 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 423883
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | ТРЪБЕН ПРОФИЛ |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116010712 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











