ТРЪБЕН ПРОФИЛ КРЪГ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 25 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 423862
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | ТРЪБЕН ПРОФИЛ |
| ДИАМЕТЪР MM | 25.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116010255 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











