РАМКОВ ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 25X5.1 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456450
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | СПЕЦИАЛЕН ПРОФИЛ |
| ДЕБЕЛИНА | 1.30 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 5.10 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116011412 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











