ПЛОСЪК ПРОФИЛ СТОМАНА ПОЦИНКОВАН 23.5 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456379
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : СТОМАНА
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | ПЛОСЪК ПРОФИЛ |
| ДЕБЕЛИНА | 1.20 мм |
| ШИРИНА | 23.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАН |
| EAN | 4001116394065 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











