ПЛОСЪК ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 25 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456408
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | ПЛОСЪК ПРОФИЛ |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| EAN | 4001116012129 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











