П-ОБРАЗЕН ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 13.5X10 ММ 2 М ALFER ALUMINIUM
Код: 423914
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | П-ОБРАЗЕН ПРОФИЛ |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 13.50 мм |
| ВИСОЧИНА | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 2000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116050619 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











