Н-ОБРАЗЕН ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 16.5X14 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456444
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | Н-ОБРАЗЕН ПРОФИЛ |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 16.50 мм |
| ВИСОЧИНА | 14.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116011023 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











